Sürekli Yemek Yemek İstiyorum! Ne Yapmalıyım? (Duygusal Açlık)

"Aç olmasam da bir şeyler yemek istiyorum, kendimi durduramıyorum!" Diyorsan duygusal açlık yaşıyor olabilirsin.
KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OL! ► http://goo.gl/wEaz1P

► ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI: https://goo.gl/UXAKcw

►Bu videoda neler var?

Çağımızın en büyük problemlerinden biri de duygusal açlık. Yeme bozukluğu ve duygusal açlık, fazla kilolarının sebebi olabilir.

Duygusal olarak kendimizi stresli, üzgün, kızgın veya kaygılı hissetmemiz kontrolsüzce yememize sebep olabiliyor. Aç olmadığımız veya yemek yemeye ihtiyacımız olmadığı halde bir şeyler yiyesimiz gelir. Bu durum hem kilo almamıza, hem de sağlıksız beslenmemize sebep olur. Duygusal açlık bir an önce önlenmesi gereken bir problemdir. Bu videoda bu sorunun nasıl üstesinden gelebileceğinizi anlattım. İyi seyirler!

Bu videoyu izledikten sonra dikkat etmen gereken noktaları farkedecek ve hızlıca yağ yakmaya başlamak için izlemen gereken adımları öğreneceksin!

Zayıflamak istiyorsan "1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir?" isimli videomu da izlemeyi unutma! Video linkini aşağıda bulabilirsin.


Diğer Çok Sevilen Videolarım:

► 1 HAFTADA 5 KİLO NASIL VERİLİR?

https://youtu.be/SkcX0m5yVqw

► DİYET CİPS TARİFİ! (ÇITIR ÇITIR) SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK

https://youtu.be/L5d9ogzHyH8

► 21 Günde BACAK ve KALÇA İnceltme - Sıkılaştırma Rehberi

https://youtu.be/fTtj7dWbUFU


INSTAGRAM'da da fit tarifler ve beslenme bilgileri paylaşıyorum! ► @fityemek , @emregkgz


Sponsorluk & İş birlikleri için ► [email protected]


🎧 Ryan Little - You'll Be Okay
🎧 LAKEY INSPIRED - Chill Day

#fityemek #kiloverme #diyet

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini Fit Yemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye Fit Yemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P