Sen Nasıl Bir Şehirsin 24 Saat Hayat Durmuyor!

Bir Yemek İste Suat Durmuş kanalımızın bu videosunda; 24 saat hayatın ve lezzetin hiç durmadığı Adana seyahatimizi izleyebilirsiniz. Siz de bol peynirli börek, Adana kebap, şırdan gibi bu Adana lezzetleri videosu önerilerinizi yorum olarak yazıp daha sonraki videolarım için bana ilham olabilirsiniz. Adana lezzetleri vlog videom gibi videolarımı kaçırmamak için kanalıma abone olun ⏩ http://bit.ly/biryemekiste

Sosyal Medya👇
Instagram: https://www.instagram.com/biryemekiste/

Sen Nasıl Bir Şehirsin 24 Saat Hayat Durmuyor! | Adana Lezzetleri videomu beğendiyseniz kanalımdaki ilginizi çekebilecek olan diğer videolar:

Steak Burgerin Hayat Hikayesi | A'dan Z'ye Yapılışı👇
https://youtu.be/bpfKrhwOtR8

Her Kahvaltıda Yapmak İsteyeceksin | Patates Pizza Tarifi👇
https://youtu.be/32q8S5MAKOas

Pizza Peynir Şelalesi 👇
https://youtu.be/vlZ6apL46F0

Bazlamadan Kolay Pizza 👇
https://youtu.be/h-0zdwQzqPc

Evde Nugget Nasıl Yapılır👇
https://youtu.be/PNiTmHv_WNo

Çıtır Tavuk Tarifi 👇
https://youtu.be/EwuKv3R_d7U

Cipse Alternatif Çıtır Atıştırmalık 👇
https://youtu.be/76YVLsYOXpI

Yağsız, Fırında Patates Kızartması Ve İki Sos 👇
https://youtu.be/YMm7-4kGgZE

Adana lezzetleri kebap, şırdan ve nice lezzetlerin yer aldığı Adana gezisi videom dışında kanalımda başka neler yer alıyor derseniz:

Adım Suat Durmuş. Mesleğim otomotiv. Yemek mi? Hiç alakam yok, ne aşçıyım ne de lokantam var. Uzun yıllardır yaptığım yemekleri artık paylaşıyorum.

Aslında ağzımızı sulandıran yemekleri evde de yapabileceğimizi göstermek amacım. Bu kanalın farkı elimden geldiğince her yorumu cevaplayarak sizlerle bildiklerimi paylaşmak.
Her gün ama en geç iki günde bir video tabi bu tempoya ayak uydurabilirsem. Tek yapacağın abone olmak ve yorumda istediğin yemeği yazmak. Sonra yaslan koltuğa ve izle.