MEYDAN OKUDULAR!!! O Eti Biz Bitiririz Dediler Peki Bitirebildiler mi?

En sevdiğim video işte yayında. Bir yemek iste instagramdan mesajla bana ulaşan öğrenci kardeşlerimin evine gidiyorum onlara ilk önce öğrenci yemeği yapıyorum ardından güzel bir antrikotu ellerimle pişiriyorum. Aradığım öğrenci evindeki özellik bu eti bitirebilecek iddialı gençlerin olması. Sizde iddialıysanız mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Öğrenci evi ziyareti gibi videolarımı kaçırmamak için kanalıma abone olun ⏩ http://bit.ly/biryemekiste

Sosyal Medya👇
Instagram: https://www.instagram.com/biryemekiste/

Öğrenci evi ziyaretinde MEYDAN OKUDULAR!!! O Eti Biz Bitiririz Dediler | Peki Bitirebildiler mi?? videomu beğendiyseniz kanalımdaki ilginizi çekebilecek olan diğer videolar:

Paçalı Damarlı İşkembe Çorbası Tarifi 👇
https://youtu.be/Oh7f_HnUtqw

Makarnayı Böyle Yap Bak Çocuklar Nasıl Yiyor 👇
https://youtu.be/SGe9MGir9Pg

Steak Burgerin Hayat Hikayesi | A'dan Z'ye Yapılışı👇
https://youtu.be/bpfKrhwOtR8

Her Kahvaltıda Yapmak İsteyeceksin | Patates Pizza Tarifi👇
https://youtu.be/32q8S5MAKOas

Pizza Peynir Şelalesi 👇
https://youtu.be/vlZ6apL46F0

Bazlamadan Kolay Pizza 👇
https://youtu.be/h-0zdwQzqPc

Evde Nugget Nasıl Yapılır👇
https://youtu.be/PNiTmHv_WNo

Çıtır Tavuk Tarifi 👇
https://youtu.be/EwuKv3R_d7U

Yağsız, Fırında Patates Kızartması Ve İki Sos 👇
https://youtu.be/YMm7-4kGgZE

Öğrenci evi ziyaretinde MEYDAN OKUDULAR!!! O Eti Biz Bitiririz Dediler | Peki Bitirdiler mi?? videomuz dışında kanalımda başka neler yer alıyor derseniz:

Adım Suat Durmuş. Mesleğim otomotiv. Yemek mi? Hiç alakam yok, ne aşçıyım ne de lokantam var. Uzun yıllardır yaptığım yemekleri artık paylaşıyorum.

Aslında ağzımızı sulandıran yemekleri evde de yapabileceğimizi göstermek amacım. Bu kanalın farkı elimden geldiğince her yorumu cevaplayarak sizlerle bildiklerimi paylaşmak.
Her gün ama en geç iki günde bir video tabi bu tempoya ayak uydurabilirsem. Tek yapacağın abone olmak ve yorumda istediğin yemeği yazmak. Sonra yaslan koltuğa ve izle.