Kalori İhtiyacını YANLIŞ Hesaplıyorsun! (İşte Doğru Yöntem!)

Günlük kalori ihtiyacını doğru hesaplamayı öğren, işini şansa bırakma!
KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OL! ► http://goo.gl/wEaz1P

► ONLINE BESLENME DANIŞMANLIĞI: https://goo.gl/UXAKcw

► KALORİ İHTİYACI HESAPLAYICI: https://fityemek.com/kalori-ihtiyacini-hesapla/

►Bu videoda neler var?

Kilo vermek ve zayıflamak için kalori hesabı yapmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Günlük kalori ihtiyacımızı bilmeli ve ona uygun bir şekilde beslenmemiz gerekiyor.

Yağ yakabilmek için yaktığımız kaloriden daha az kalori yememiz gerektiğini biliyoruz. Bu amaçla ya bir beslenme programına uyuyoruz ya da kalori sayımı yaparak hedeflediğimiz kaloriyi tutturmaya çalışıyoruz.

Buraya kadar her şey çok güzel. Ancak ya kalori ihtiyacımızı yanlış hesaplıyorsak? İşte o zaman verdiğimiz tüm emeklerin çöpe gitmesi riskiyle karşı karşıya kalacağız. Kilo vermeye çalışırken başarısız olacağız hatta belki de kilo alacağız.

İnternette bir çok websitesinde kalori ihtiyacı hesaplayıcı formüller mevcut. Bu hesaplayıcıları kullanıp çıkan sonuca doğrudan uymak hiç mantıklı değil! Çünkü bu hesaplayıcılar bize tahmini bir sonuç veriyor. Kesin sonuç almak için kalori ihtiyacımızı doğru hesaplamamız gerekiyor. Bunu nasıl yapabileceğimizi bu videoda açıkladım. İyi seyirler! :)

Zayıflamak istiyorsan "1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir?" isimli videomu da izlemeyi unutma! Video linkini aşağıda bulabilirsin.


Diğer Çok Sevilen Videolarım:

► 1 HAFTADA 5 KİLO NASIL VERİLİR?

https://youtu.be/SkcX0m5yVqw

► DİYET CİPS TARİFİ! (ÇITIR ÇITIR) SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK

https://youtu.be/L5d9ogzHyH8

► 21 Günde BACAK ve KALÇA İnceltme - Sıkılaştırma Rehberi

https://youtu.be/fTtj7dWbUFU


INSTAGRAM'da da fit tarifler ve beslenme bilgileri paylaşıyorum! ► @fityemek , @emregkgz


Sponsorluk & İş birlikleri için ► [email protected]


🎧 Ryan Little - You'll Be Okay
🎧 LAKEY INSPIRED - Chill Day

#fityemek #kiloverme #diyet

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini Fit Yemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye Fit Yemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P