Çocuklar İçin Eğlenceli Süslemeler

Minikleri mutfağa götürecek tabaklar! Siz malzemeleri hazırlayın
onlar tabakta bu minnoş havyanları yapsınlar!

Penguen: 3 adet Luppo Kakaolu Sandviç keki alın. Birini kanatları için ikiye kesin. Birinin alt kısmından bir parmak kadar kesin. Bir bütün Luppoyu tabağın ortasına yerleştirin. Sonrasında altından bir parmak kesik olanı üzerine kafasını oluşturmak için koyun. Kanatları gövdenin her iki yanına yerleştirin. Gövdeye krema ya da krem şanti sürün. Göz şekerleri yerleştirip gagası için turuncu bir bonbon kullanın. Gövdesine şekerlemelerle papyon ve düğmeleri koyun.

Panda: 2 adet Luppo Kakaolu Sandviç keki alın. Birinin ortasından kurabiye kalıbı ile minik bir yuvarlak çıkarın ve ikiye kesin. Bütün olan Luppo'yu tabağın ortasına yerleştirin üzerine krema ya da krem şanti sürün. Kulakları için minik yarımları bütün Luppo’nun iki yanına yerleştirin. Kulakların üzerine pul çikolata yerleştirin. Gözleri için minik pul çikolata ve göz şekerleri koyun. Burnu için damla çikolata ve ağzı için pasta süslemesi kullanın.
Köpek: 2 adet Luppo Kakaolu Sandviç keki alın. Birini ikiye kesin. Bütün Luppo’yu tabağın ortasına koyun. Yarım Luppo’ları kulak olarak bütün Luppo’nun her iki yanına koyun. Göz şekerleri ekleyin. Son olarak pul çikolata ve bonibon ile burnunu yapın.

Maymun: 2 adet Luppo Kakaolu Sandviç keki alın. Birinin ortasından kurabiye kalıbı ile minik bir yuvarlak çıkarın ve ikiye kesin. Bütün olan Luppo'yu tabağın ortasına yerleştirin. Kulakları için minik yarımları bütün Luppo’nun her iki yanına yerleştirin. Kulakların üzerine yarım muz dilimi koyun. Göz şekerlemeleri koyun, ağzı için minik yarım muzları ekleyin.

Baykuş: 2 adet Luppo Sandviç keki alın. Birinin yarısını yarım ay şeklinde çıkarın. Bütün Luppo’yu tabağın ortasına yerleştirin yarım ay şeklindeki Luppo’yu altına koyun. Gözleri için pul çikolata ve göz şekerlemeleri yerleştirin. Tüyleri için ince dilimlenmiş çilekleri yarım ay Luppo’nun üzerine dizin. Son olarak çiğ badem ile gagasını yapın.

Mutfağın en eğlenceli haline abone olun!
http://bit.ly/OnedioYemekTube

Yemek dendi mi karşınıza çıkabilecek en lezzetli ve en keyifli kanal olduğumuz için sosyal medya hesaplarımızda yeni tarifler öğretiyor, ufuklar açıyor ve ağızların suyunu akıtıyoruz!

https://onedio.com/profil/onedio-yemek

Instagram: https://www.instagram.com/onedioyemek
Facebook: https://www.facebook.com/onedioyemek
Twitter: https://twitter.com/OnedioYemek


Burada konuklarımıza olmadık yiyeceklerin tattırıp “Yer Misin? Yemez Misin?” diye soruyoruz:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEeZLIeeg-dwzv_w-lRM5Sq2LFz7TUiHv

Burada da şefimiz Sercan Bey ile kapışmayı göze alanlara “Yiyorsa Yap!” diyoruz:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEeZLIeeg-dyAKepSFUtlPxNDHH3uDrv4